Autorská práva

Na serverech filmyzadara.cz není uložen žádný obsah chráněný autorskými právy. Všechny soubory jsou uloženy na externích úložištích dat, které nejsou spojeny se serverem filmyzadara.cz. Server filmyzadara.cz nabízí pouze odkazy na soubory a nikoli samotné soubory. Nemáme vliv na obsah filmů na stránce. filmyzadara.cz je pouze zprostředkovatelem externího obsahu a za právně chráněný obsah jsou zodpovědní poskytovatelé, kteří tento obsah hostují. Sami nemůžeme odstranit tyto soubory a také neposíláme žádné odkazy na externí obsah. Provozovatelé serveru filmyzadara.cz si nejsou vědomi ohledně porušení autorských práv způsobenou odkazy zveřejněnými třetími stranami.

Provozovatel serveru filmyzadara.cz nenese odpovědnost za porušení autorských práv, z důvodu toho, že žádné video se na serveru filmyzadara.cz nenachází a nemá možnost si ověřit dodržování autorského práva ze strany jiných provozovatelů stránek, kteří tato díla zpřístupňují.

Server filmyzadara.cz pouze odkazuje na videa, tzv. embedování, které bylo EU soudem prohlášeno jako legálné a tím server filmyzadara.cz neporušuje žádný zákon, zdroj:
https://torrentfreak.com/embedding-copyright-infringement-eu-court-rules-141025/, https://edri.org/cjeu-embedding-copyright-infringement/, https://www.scribd.com/doc/244360017/EuGH-C-348-13-Framing/.

OSA (Ochranný Svaz Autorský) uznává, že použití embedovacích kódů není veřejným přenosem, resp. zpřístupňováním autorského díla veřejnosti podle platného autorského zákona a tudíž nepodléhá licencování.

V případě, že jste držitelem autorských práv, prosím, nekontaktujte server filmyzadara.cz, ale poskytovatele, který má toto dílo na serveru uloženo. Pro odstranění obsahu chráněného autorskými právy a uplatnění si autorských práv, kontaktujte prosím přímo společnosti, které tyto soubory ukládají na svých serverech.