DMCA

Provozovatel nevlastní servery, na kterých jsou díla uložena. Web pouze odkazuje na jiné stránky, na kterých jsou díla uložena.

Odpovědnost za porušování autorských práv nenese provozovatel tohoto portálu! Důvod je ten, že žádné video se nenachází na interních úložištích. Z toho vyplývá, že provozovatel nemá žádnou možnost si ověřit dodržování autorského práva ze strany ostatních webových služeb, kteří zpřístupňují tento obsah. Provozovatel není majitelem žádných takových webových služeb!

Hlavním úkolem portálu filmycesky.cz je odkazování na tzv. . embedovaná videa.

Tato činnost je Evropským soudem vyhlášena jako legální a tím pádem neporušujeme žádný zákon, zdroje:

Autorský ochranný svaz za Slovenskou republiku „SOZA“ a Českou republiku „OSA“ také uznává, že využívání embedovacích kódů není veřejným přenosem.

V případě, že jste vlastníkem práv některého souboru, berte na vědomí, že odstraněním odkazu nebude odebráno skutečné zdrojové video. Musíte kontaktovat vlastníky serverů a požádat přímo je o odstranění. Portál filmycesky.cz nabízí jen odkazy a ne konkrétní soubory!

 

Jakákoliv nahlášení autorů plně respektujeme, každé nahlášení bude odstraněno do 48 hodin,  prosím chápejte že provozovatel webu obsah nestahuje a nahrává na žádné servery.