Nahlásit nefunkční video / Zvuku!! NEPŘEHLÉDNĚTE !!

Bez vyplnění emailu nebudeme brát potaz nahlášení.

Vražedná aféra

Vražedná aféra


Originální název - A Deadly Affair
United StatesMar. 11, 201790 Min.
Vaše hodnocení: 0
8.3 3

1636 Zhlédnutí Nahlásit nefunkční video

  • CZ/SK dabing online6.sktorrent.eu
  • Language US autoco

Vražedná aféra / A Deadly Affair

Mary, Charlie, Susan a Trevor jsou sousedé a přátelé. Když je Charlie zavražděn, všichni včetně policie podezírají jeho ženu Mary. Susan, která pracuje jako právnička, nabídne svou nezištnou pomoc…
Mary a Charlie jsou manželé, kteří kamarádí s dalším manželským párem ze sousedství, Susan a Trevorem. Mary pracuje jako knihovnice, Charlie renovuje domy. Susan je právnička, která se zabývá především dopravními přestupky a její manžel Trevor je neúspěšný spisovatel. Zatímco Charlie je stále někde pryč, Trevor je v poslední době dost často doma, protože Susan si od něj půjčuje auto. Doma se Trevorovi špatně píše, a tak často zajde k Mary na návštěvu. Když mají Mary s Charliem výročí svatby, Charlie zapomene a frustrovaná Mary se s Trevorem opije. Začnou se líbat a málem dojde i na sex, ale v tu chvíli Mary vycouvá. To nemohou udělat. Trevor to nese nelibě. Když Charlie přijde domů, Mary je naštvaná a řekne, že večeři, kterou k výročí připravila, snědly společně se Susan. Charliemu to přijde divné, ale nekomentuje to. Mary si na jeho rameni všimne škrábanců, které Charlie vysvětluje tak, že se mu to stalo na stavbě. Mary ho trochu podezřívá z nevěry, ale nechce dělat dusno, a tak si to nechá pro sebe. Dva dny nato je Charlie zase dlouho v práci a Mary tráví večer se svou švagrovou Crystal. Svěří se jí, že má pocit, že Charlie je jí nevěrný. Když Crystal odejde, Mary zazvoní telefon. Je to volání z Charlieho čísla, ale Charlie se neozývá, Mary slyší jen nějaký dech. Okamžitě sedne do auta a zajede do domu na pláži, který Charlie renovuje. Zde ho však najde mrtvého. Kdosi mu bodnul nůž do zad a zabil ho. Mary volá policii a vraždu vyšetřuje detektiv Malone. Jako obvykle bývá první podezřelý partner zavražděného a Crystal si je jistá, že to byla Mary. Vídala ji totiž ve společnosti Trevora a nevěřila jí, když Mary říkala, že je jí Charlie asi nevěrný. Na její popud je později Mary propuštěna z práce.
Mary se ujme Susan. Je právnička, a i když se nyní zabývá především dopravou, vystudovala trestní právo a radí Mary, jak se ve styku s policií chovat. Nevyrovnaný Trevor odchází od Susan a tvrdí jí, že miluje Mary a bude s ní teď žít. To ještě více utvrzuje policii i Crystal v tom, že to Mary zabila Charlieho. Na místě činu byl nalezen nůž z jejich kuchyně s Maryinými otisky prstů. Mary je velmi osamělá a prosí Susan, aby se na ni nezlobila. Mezi ní a Trevorem došlo pouze k jedinému polibku a za to se jí omlouvá. Susan tedy souhlasí, že ji bude nadále zastupovat. Zlobí se, že policie hledá Trevora jako možného podezřelého, ale ona si je jistá, že to neudělal. Dohodnou se, že se sejdou na místě činu. V domě je Trevor, který znovu dává najevo svou posedlost Mary. Ta se ho snaží usměrnit, ale Trevor ji napadne. V tu chvíli se objeví Susan, která ho praští do hlavy, a Trevor upadne. Mary se snaží zavolat Crystal, kterou zachytily v den vraždy dopravní kamery, a Susan by s ní ráda mluvila, ale v domě není signál, a tak ho Mary musí hledat. To Susan využije k tomu, aby se pokusila zastřelit Trevora, který již zná jméno vraha. Je to Susan a ta se už ani nesnaží nic předstírat. Měla s Charliem aférku, ale on miloval Mary, a tak ho zabila. Její plán je zabít i Trevora, zabít Mary a později i Crystal. Crystal totiž toho večera jela za svým bratrem Charliem a všimla si u domu, kde pracoval, Trevorova auta. Nešla dovnitř, jen slyšela zvuky jako při sexu. Usoudila, že je tam Mary s Trevorem, ale Susan dobře ví, že by pravda vyšla najevo, a tak ji hodlá zabít. Mary se podaří na chvíli uniknout, ale Susan ji dožene. V okamžiku, kdy Susan znovu míří na Maryinu hlavu, přijíždí detektiv Malone s Crystal a zachrání jí život. Susan je zatčená a Mary s Crystal jsou spolu zase zadobře. (TV Prima)

Vražedná aféra
Vražedná aféra

Režie

Hrají

IMDb Hodnocení 5.3 294 Hlasů
TMDb Hodnocení 4.3 3 Hlasů

Než nahlásíte že nejde film !

 

>Načtení filmů může trvat až minutu dle vytíženosti serverů, nejsme provozovateli a tak to neovlivníme ..

 

Spuštění filmů někdy trvá trošku déle tak vyčkejte! Když se objeví Error Coder: 224003 nebo něco podobného pak postupujte následovně.

filmy jsou i na jiných stránkách a tak se stává že servery jsou tak zatížené že filmy občas nefungují , v mnoha případech stačí chvilku počkat a načíst stránku znovu a film se rozběhne .

 

Načtěte stránku s filmem znova “ zmáčkněte na klávesnici F5

 

 

Vyberte jiný zdroj videa

 

   

Jestli stále nejde počkejte chviličku a zkuste znova načíst stránku znova ! ( F5 ) 

 

 

video se pustí po otevření a zavření stránek v novém okně...

 

Filmy

Film se pustí po otevření a zavření stránek v novém okně..., video návod zde.

Seriály

Seriály jsou trošku složitější ale i tak se nemusíte bát zvládne to každý, video návod zde.

Podobné tituly

Lístek do památníku
P2
Vanilkové nebe
Kostka 2: Hyperkrychle
Lemonade Mouth
Noc ztracených
Johančino tajemství
Náhradníci
Vraždy odvedle: Osudový čin
Momentka lásky
Hory mají oči
Betonová past