Nahlásit nefunkční video / Zvuku

Vrah zůstal po škole

Vrah zůstal po škole


Originální název - Detention
USAMar. 16, 201193 Min.
Vaše hodnocení: 0
10 2
Na střední škole v Grizzly Lake řádí sériový vrah, zabíjející studenty. Riley ale i tak více zajímá mladík jménem Clapton, kterého miluje už celé roky, ale přebrala jí ho kamarádka…Riley je studentkou na střední škole v Grizzly Lake, ale rozhodně nepatří mezi populární žáky. I přesto se kamarádí s mladíkem jménem Clapton Davis, který je považovaný za nejvíc cool týpka na škole. Clapton randí s Ione, která byla kdysi kamarádkou Riley, ale pak si začala s Claptonem a jejich přátelství se rozpadlo. S trojicí kamarádí ještě Sander, který se pokouší sbalit Riley, ale ta mu úspěšně odolává. Jednoho rána byla jedna ze studentek střední školy velmi surově zabita u sebe doma, což studenty značně vyděsilo. Vrah napadl i Riley, když se pokoušela oběsit ve škole, ale nikdo jí to nevěří. Vrah ji nejprve zkouší zabít ve škole a pak i u ní doma. Policie se však na to netváří ani podruhé. Tentokrát je tam ale Clapton, který Riley vyslechne. Clapton má sice pro Riley slabost, přesto chodí s Ione. Vrah znovu udeří až na večírku u Sandera, kde zabije bývalého přítele Ione, který se chtěl o Ione poprat s Claptonem. Ředitel Verge na tyto události reaguje tím, že podezřelé studenty nechá po škole. Jeden z nich je vrah. Po škole zůstalo několik žáků, ale byl tam i jeden, kterého nikdo neznal. Jmenuje se Elliot a je po škole už 19 let v kuse. Ve filmu ve zkratce vidíme celé ty roky zpět a hlavně to, že s ním první den byla po škole i Ione. V tu chvíli se dozvíme o příběhu Ione a její matky, které si vyměnily těla, a Ione se se svojí duší vrátila do matčina těla v roce 1992. Její matka se zase zmocnila jejího těla v současnosti a právě ona začala chodit s Claptonem. Ione si s matkou vyměnila tělo, aby vyhrála v taneční soutěži. Ione je v minulosti úplně nadšená. Jen se do ní zamiloval mladý ředitel Verge, ale Ione ho nechce, takže se pokusí všechny zabít bombou, ale to se mu nepovede, jen si zjizví obličej. Když jsme se dozvěděli příběh Ione, vracíme se do současnosti, kde musí skupina studentů zjistit, kdo je vrah. Zatímco se dohadují u filmu, podle kterého vrah zabíjí, jeden z nich je zabit. A zatímco všichni vyšilují, Elliot dokončí své výpočty o konci světa a zjistí, že má nastat za 10 minut. Protože ví, co konec světa způsobí, pošle Toshiba, který zůstal také po škole, Riley do minulosti, aby všechny zachránila… (TV Prima)
Vrah zůstal po škole

Režie

Joseph Kahn
Režisér

Hrají

Shanley Caswell isRiley Jones
Riley Jones
Josh Hutcherson isClapton Davis
Clapton Davis
Spencer Locke isIone Foster
Ione Foster
Dane Cook isPrincipal Karl Verge
Principal Karl Verge
A.D. Johnson isSander Sanderson
Sander Sanderson
Walter Perez isElliot Fink
Elliot Fink
Erica Shaffer isSloan Foster
Sloan Foster
Yves Bright isMr. Kendall
Mr. Kendall
Parker Bagley isBilly Nolan
Billy Nolan
IMDb Hodnocení 5.7 15,295 Hlasů
TMDb Hodnocení 5.6 267 Hlasů

Než nahlásíte že nejde film !

 

>Načtení filmů může trvat až minutu dle vytíženosti serverů, nejsme provozovateli a tak to neovlivníme ..

 

Spuštění filmů někdy trvá trošku déle tak vyčkejte! Když se objeví Error Coder: 224003 nebo něco podobného pak postupujte následovně.

filmy jsou i na jiných stránkách a tak se stává že servery jsou tak zatížené že filmy občas nefungují , v mnoha případech stačí chvilku počkat a načíst stránku znovu a film se rozběhne .

 

Načtěte stránku s filmem znova “ zmáčkněte na klávesnici F5

 

 

Vyberte jiný zdroj videa

 

   

Jestli stále nejde počkejte chviličku a zkuste znova načíst stránku znova ! ( F5 ) 

 

 

Po odkliknutí tří stránek, se vám pustí film...!

 


Podobné tituly

Rozpolcený
Moje krev
Nevesta
Na lince je vrah
Kristian
Dědictví aneb Kurvahošigutntag
Prokletí
Jak jsem strávil léto
Jsem děvče s čertem v těle
Jako za starejch časů
Želví nindžové
Tajná mise v Soulu 2