Nahlásit nefunkční video / Zvuku!! NEPŘEHLÉDNĚTE !!

Někdy se může video spouštět i několik minut, vyčkejte prosím !

Dům hrůzy

Dům hrůzy


Originální název - Mustang Sally's Horror House
UnknownJun. 18, 200685 Min.
Vaše hodnocení: 0
7 3
Někdy se může video stream spouštět i několik minut.

4676 Zhlédnutí Nahlásit nefunkční video

  • CZ/SK dabing online8.sktorrent.eu
  • Language US autoco

Josh a jeho pět kamarádů jsou věčně nadržení teenageři, kteří touží po velkém dobrodružství plném vášnivého sexu. Jednoho dne vyslechnou rozhovor tří motorkářů, kteří si velice pochvalují jistý veřejný dům a jeho dívky rozkoše. Mladíci dlouho neváhají a vydávají se na ono místo. Dočkají se vřelého přivítaní paní Sally a jejích děvčat. Brzy se jim dostane prvotřídní péče a jiných služeb za které si zaplatili. Jenže tento večer je čeká ještě jedno nemilé překvapení. Paní Sally má totiž se svými hosty vlastní plány a hlavně nevyřízené účty z minulosti.

Tento film u nás vyšel pod hlavičkou mé oblíbené DVD Edice. Údajně se má jednat o erotický horor, ale já si ani jednoho tohoto přirovnání nevšiml. Pod slovem erotický film si představuji nahé scény atd. Zde se však dočkáme leda tak dvou záběrů na odhalená ňadra a spoustu trapných řečí o sexu. Tohle se hodí možná do komedií typu Prciček, ale tady to bylo jedno velké klišé a nuda. Ještě víc však pochybuji o zařazení do hororového žánru. Uvidíme zde sice pár vražd, ale za ty by se styděl i céčkový Uwe Boll. Těch pár rádoby bodných ran nad těla herců a střílení z kapslovky raději ani nechci moc vzpomínat. Jedinou výjimkou jsou dvě scény se srpem, které docela ušly a i díky nim nedám čistou nulu.

Docela překvapující pro mne bylo, že za vším stojí režisér Iren Koster. I když jde o nepříliš známého chlapíka, tak věřte, že zas až takovým zelenáčem ve své branži není. Na svém kontě má například průměrnou kriminálku Dead End (1999). Dokonce si v tomto filmu zahrál i malinkou roli prodavače v bistru.

Atmosféra filmu je doslova nulová. Snímek se snaží na diváka útočit trapným – suchým humorem, který ovšem pobaví možná tak náctileté. Nudit se tady asi nebudete, ale bavit taky ne. Ani ten erotický nádech, který nám byl na začátku slíben se nedostaví. Šestice nadržených kluků se k pořádné akci ani nedostane. Jejich kamarádky do deště si na sex moc nepotrpí, a tak raději režisér začal s postupnou vybíjenou. Ta se mi na první pohled docela zalíbila, ovšem jen do té doby, než se vyrazilo do útoku. Gumové nožíky, umělé cákance krve a otřesný střih mi sebrali i zbytek mých iluzí. Čekání na milosrdný konec bylo nekonečné a s příchodem závěrečných titulek jsem si hluboce oddychl. Za celou dobu jsem si nenašel jedinou postavu, kterou bych si alespoň trochu oblíbil.

Dům hrůzy

Režie

Iren Koster
Režisér

Hrají

Elizabeth Daily isMustang Sally
Mustang Sally
Mark Parrish isJosh Henderson
Josh Henderson
Phillip Troy Linger isSheriff Lloyd Stevens
Sheriff Lloyd Stevens
IMDb Hodnocení 3.4 1,415 Hlasů
TMDb Hodnocení 3.3 7 Hlasů

Než nahlásíte že nejde film !

 

>Načtení filmů může trvat až minutu dle vytíženosti serverů, nejsme provozovateli a tak to neovlivníme ..

 

Spuštění filmů někdy trvá trošku déle tak vyčkejte! Když se objeví Error Coder: 224003 nebo něco podobného pak postupujte následovně.

filmy jsou i na jiných stránkách a tak se stává že servery jsou tak zatížené že filmy občas nefungují , v mnoha případech stačí chvilku počkat a načíst stránku znovu a film se rozběhne .

 

Načtěte stránku s filmem znova “ zmáčkněte na klávesnici F5

 

 

Vyberte jiný zdroj videa

 

   

Jestli stále nejde počkejte chviličku a zkuste znova načíst stránku znova ! ( F5 ) 

 

 

video se pustí po otevření a zavření stránek v novém okně...

 

Filmy

Film se pustí po otevření a zavření stránek v novém okně..., video návod zde.

Seriály

Seriály jsou trošku složitější ale i tak se nemusíte bát zvládne to každý, video návod zde.

Podobné tituly

Ze tmy
Jsme to, co jsme
Invaze žraloků
Mučedníci
Pavoučí nestvůra
Krysař Willard
Temnota dětské duše
Šedovlasý pán
Climax
Jedna, dvě, Undertaker jde!
Pomsta
Medvídek Pú: Krev a med